Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] McHajt vs. Nabuhodonozorro


McHajt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321146730-U250803.png

Wyzywajacy: McHajt

Wyzwany: Ktokolwiek ^^

Wstawianie prac do: do 3 dni

Glosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Pojazd, Diss.

Notatka: Mój pierwszy pojedynek ^^ . Jedyne o co proszę to o uczciwe ocenianie ^^ .

sygnazs.png
Opublikowano

Wstawiam Dissa znowu. głosowanie od nowa, czy tamte głosy również się liczą? bo jak tak to 2:1 dla ciebie.

 

 

 

Ty uważasz to za dissa? Dla mnie jesteś zwykłym śmieciem

Bowiem zniszcze cię frajerze, to wiadome było przecież

Kurwa chciała wojny, teraz szybko się poddaje

Swoim stylem się ośmieszasz, a ja moim cię rozwale

ciota myśli że jest dobra, napisała jeden diss

Jednak zapomniała dodać, że to zwykły, kurwa shit

Moi ludzie cię dopadną, święta wojna rozpoczęta

Ty pomocy nie masz żadnej, jednak wola twa zawzięta

Tyle wersów wystarczyło, byś poleciał do mamusi

Jednak ja cię niszcze dalej, przecież ktoś to zrobić musi

Już myślała kurwa, że ci oddam to zwycięstwo

Jednak kutas nie rozumie, że za mną jest społeczeństwo

Moje rymy się nie kończą, znowu nowe napływają

Może jednak ci daruje, chyba że ci ciągle mało?

Zatem biore moją broń, i kończę twój marny żywot

Jeden strzał wystarczy, byś się poczuł jak warzywo

 

Pozdro

sygnazs.png
Opublikowano

Trzymaj Moje. [ Zacząłem pisać jak napisałem ,że się zgłaszam ]

 

 

 

Wysyp newbie na forum jak pieprzony koncert życzeń,

Ja was ścisnę do oporu, że zaczniecie z bólu krzyczeć,

Wycofaj się typie, odliczę dychę Ci na dechach,

To przykre co widzę, w majtach kisiel a chce szczekać,

Chcesz ze mną się czesać, nie przesadź w swoim rachunku,

Obiecam wpierdol na bębnach,nie desant a pierdolony kuskus

Miażdżę dupków i do skutku będę jechał takie szmaty,

Chyba brak Ci mózgu - stoisz tu samotnie jak patyk,

Zapisz wnioski, potem poćwicz, te tematy nie dla Ciebie,

Jesteś chujowy jak rapnastyk, Mój styl Cie rozjebie.

Sam się grzebiesz w ziemi, na niebie słońce Ci zniknie,

Podziękuj matce za życie, lecz teraz to koniec marnych istnień

Niszczę pizdę, jestem ministrem, narzucam Tobie ustawy,

Cioty w pień tu wyrżnę, to dla Mnie jak pierdolony nawyk.

Jesteś słaby jak anemik, bez ściemy będę Twym problemem,

Określany jednym znakiem, bez kitu, jesteś zwykłym zerem.

xxx

Opublikowano

Jako że termin minął a przed cofką było 2:1 dla Nabuhodonozorro, więc on wygrywa ten pojedynek.

Gratuluje ^^

Pozdro.

sygnazs.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...